سه شنبه 1 اسفند 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
یزدمیزبان دومین نشست منطقه ای مدیران مسکن وساختمان ادارات کل راه وشهرسازی بود

یزدمیزبان دومین نشست منطقه ای مدیران مسکن وساختمان ادارات کل راه وشهرسازی بود

دومین گردهمایی مدیران مسکن و ساختمان و روسای ادارت نظام مهندسی و کنترل ساختمان منطقه سه کشور با حضور نمایندگان ادارات کل راه وشهرسازی استانهای خراسان شمالی– خراسان رضوی– خراسان جنوبی و استان های سمنان و گلستان به میزبانی اداره کل راه وشهرسازی استان یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان یزد در این نشست 2 روزه ،ضمن رونمایی از نرم افزار تخصصی نظارت بر ساخت و سازها، به موضوع چگونگی ارتقاء سطح کیفی نظارت بر ساخت و ساز ها و رعایت مقررات ملی ساختمان پرداخته شد.
دکترنقصان محمدی مدیرکل راه و شهرسازی ضمن اعلام این خبر گفت: این گردهمایی تخصصی که با حضور مدیران مختلف در حوزه مسکن و ساختمان و نظام مهندسی و کنترل ساختمان ادارات کل راه و شهرسازی منطقه سه کشور برگزار شد به موضع نظارت بهتر بر اجرای مقررات ملی ساختمان تاکید شد.
وی با اشاره به حضور مهندس مانی فر مدیرکل دفترمقررات ملی و کنترل ساختمان وزارت راه وشهرسازی در این نشست افزود: هدف این جلسه ، نظارت بهتر و دقیق تر بر ساخت و ساز ها یی که به نوعی سرمایه های ملی و استانی به حساب می آیند و افزایش کیفی نظارت با تاکید بر رعایت مقررات ساخت و ساز می تواند شاهد نظم بخشی در نظام شهری باشیم.
نقصان محمدی در پایان با اشاره به رونمایی نرافزار تخصصی در نظارت بر ساخت و ساز های شهری افزود: امروز در این نشست تخصصی، نرافزاری را توسط اداره کل راه و شهرسازی استان یزد تهیه گردیده و مراحل عملی آن ارزیابی شده و همچنین به تائید دفتر مقررات ملی ساختمان وزارت راه وشهرسازی هم قرار گرفته است برای نمایندگان استانها حاضر در این نشست، ارایه شد.

شناسه خبر: 340
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 15 تیر 1396
بازدیدها: 910

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.