یکشنبه 29 بهمن 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
 نشست صمیمی مدیر و کارکنان حوزه توسعه منابع اداره کل راه وشهرسازی  استان یزدبا دکتر نقصان محمدی
در ادامه سلسله نشست های ادواری با کارکنان

نشست صمیمی مدیر و کارکنان حوزه توسعه منابع اداره کل راه وشهرسازی استان یزدبا دکتر نقصان محمدی

در ادامه نشست های ادواری  مدیرکل راه وشهرسازی  استان با کارکنان این اداره کل ، این بار نوبت کارمندان حوزه مدیریت توسعه منابع رسید و صبح امروز نشست صمیمی با حضور جمعی کثیری از کارمندان این حوزه برگزارشد

دکتر نقصان محمدی در این جلسه با اشاره به زحماتی که کارمندان این بخش متحمل  می شوند افزود : نتیجه زحمات و تلاش های شما در ارائه خدمات کارمندی و  مدیریت منابع انسانی ، تسریع در پیشبرد اهداف عالیه این اداره کل و افزایش کیفیت کار کارکنان خواهد شد . که این خود از جمله موارد مهمی است که نقش به سزایی را در افزایش انگیزه کار کارکنان  دارد.
وی با اشاره به تائید عملکرد خوب این مدیریت در همه حوزه های رفاهی و  تامین  امکانات اداری  خاطر نشان کرد مهمترین دغدغه بنده افزایش ضریب رفاهیات و سطح رضایتمندی کارکنان  است که قطعا این افزایش رضایتمندی  در افزایش کیفیت کار کارکنان تاثیر خوبی را به جا خواهد گذاشت .
مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت :  ما شفاف سازی را  سرلوحه کار خود قرار داده ایم و در حوزه اداری مالی نیز این سفاف سازی مشهود است.
نظم در گردش مالی و نیز صرفه جویی در هزینه ها و همچنین مدیریت مناسبت در حوزه مالی  با وجود کمبود اعتبارات از جمله مواردی بود که ایشان بیان کرد .
این مقام مسئول خاطر نشان کرد : ما منتظر ابلاغ چارت جدید سازمانی هستیم که بتوانیم  از این امکان بهرمند شویم
وی با اظهار رضایت از عملکرخوب حوزه مدیریت توسعه منابع در سال گذشته  ،ازکارمندان این حوزه  خواست تا در سال جدید نیز تلاش مضاعف داشته باشند و کما فی السابق  شاهد موفقیت و پیشرفت برنامه های آتی این اداره کل باشیم

شناسه خبر: 302
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 14 ارديبهشت 1396
بازدیدها: 1243

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.