سه شنبه 1 اسفند 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
نشست ادواری  کارکنان حوزه مدیریت املاک و حقوقی اداره کل راه شهرسازی استان یزد با دکترنقصان محمدی

نشست ادواری کارکنان حوزه مدیریت املاک و حقوقی اداره کل راه شهرسازی استان یزد با دکترنقصان محمدی

با هدف رسیدگی به امور جاری کارکنان و همچنین اصلاح فرآیندهای اداری و اجرایی و نیز تسهیل در امور مراجعین، نشست صمیمی با حضور مدیر کل راه و شهرسازی استان، مدیر، کارکنان حوزه املاک و حقوقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد، دکتر نقصان محمدی با بیان اینکه این جلسات تاثیر خوبی در شفاف سازی امور جاری این اداره کل خواهد داشت، به موضوعات مرتبط با مشکلات کارمندان پرداخته و افزود: افزایش انگیزه، امید و آرامش و همچنین توجه به خواسته های کارمندان را سرلوحه کار خود قرار داده و اعتقاد دارم تقویت نیروی انسانی توانمند موجب پیشرفت سازمان خواهد شد.
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با اشاره به کاهش قابل توجه مراجعین، خصوصآ در روزهای ملاقات مردمی خاطر نشان کرد؛ حوزه املاک و حقوقی به لحاظ وظایفی که دارد بیشترین مراجعه کننده را داراست و به همین منظور باید توجه خاصی در روش خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع داشته باشیم و انشالله بتوانیم با شفاف سازی و مطلع نمودن از روند پیگیری مراجعین، میزان مراجعات مکرر و پی در پی مردم را کاهش دهیم.
وی با اظهار امیدواری به این نشست ها و گفتگو ها گفت: این جلسات نقش به سزایی در پیشبرد اهداف عالیه سازمان خواهد اشت و خیلی از مشکلات را مرتفع خواهد نمود که یکی از دست آورد های این نشست ها، برنامه ی اصلاح فرآیندهاست که در دستور کار این اداره قرار گرفته است.
در پایان این نشست که مدیران املاک و حقوقی و توسعه منابع حضور داشتند هرکدام به طور جداگانه ضمن بیان دیدگاه ها و نظرا ت خود به بخشی از سئوالات حاضرین نیز پاسخ دادند.

شناسه خبر: 399
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 02 مهر 1396
بازدیدها: 468

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.