یکشنبه 29 بهمن 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
سومین نشست هم اندیشی مباحث معماری و شهرسازی در اداره کل راه و شهرسازی استان یزد برگزارشد

سومین نشست هم اندیشی مباحث معماری و شهرسازی در اداره کل راه و شهرسازی استان یزد برگزارشد

امروز  با حضور جمعی از فرهیختگان ، صاحب نظران و  اساتید  دانشگاه نشستی  با موضوع مباحث معماری و شهرسازی و  بهرمندی از دیدگاه های مختلف علمی  و اجرایی در اداره کل راه شهرسازی استان یزد برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان یزد  در سومین جلسه هم اندیشی معماران و شهرسازان  استان به  اهمیت ارتباط بین دیدگاه های نظری و اجرایی در طرح های توسعه عمران استان تاکید شد.

 دکتر نقصان محمدی مدیرکل راه وشهرسازی استان که میزبان این نشست بود  ضمن ارائه گزارشی کامل از اقدامات  صورت گرفته در بخش طرح های  مختلف توسعه طرح های عمران  و شهرسازی شامل ساخت آزاد راه ،  دوخطه کردن راه آهن و  تجهیز و توسعه فرودگاهی و حمل و نقل استان و همچنین بهبود طرح های جامع تفصیلی  شهر ها ، به دغدغه های  موجود در دستگاه های اجرایی پرداخت و گفت:  برگزاری چنین نشست های تخصصی  می تواند راه گشای پیشرفت استان باشد تا با تشکیل یک اطاق فکر قوی اینهم با حضور متخصصان  اهل فن و استاتید دانشگاه  قطعا می توان تصمیمات درست و جامعی در جهت بهبود طرح های عمران و توسعه شهری بگیریم.

وی خاطر نشان کرد: در سومین جلسه این نشست، دست آورد های خوبی را درجهت دریافت نظرات ودیدگاه های صاحب نظران دریافت کردیم  و انشالله با تداوم این نشست ها بتوانیم وفاق شهری را  داشته باشیم .  در ادامه این گرد همایی،  هرکدام از حاضرین به بیان دیدگاه های خود در زمینه  ارتباط بین نظر و دیدگاه در اجرای طرح های مختلف شهری پرداختند.

نقصان محمدی در پایان اظهار امیدواری کرد  که در آینده شاهد بهبود کیفیت طرح های عمران و شهرسازی در استان باشیم  و از اساتید و اعضا حاضر خواست تا با معرفی متخصصینی دیگر  بتوانیم بهتر و بیشتر از این  نشست ها بهرمند شویم.

شناسه خبر: 327
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1396
بازدیدها: 885

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.