سه شنبه 1 اسفند 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
جلسه کمیته حمل و نقل ستاد سفر های نوروزی استان یزد برگزار شد

جلسه کمیته حمل و نقل ستاد سفر های نوروزی استان یزد برگزار شد

اولین جلسه کمیته حمل و نقل ستاد سفر های نوروزی استان یزد به ریاست مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد در این اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی در این جلسه که با حضورمدیران کل راه آهن، وهواشناسی وهمچنین سایر نمایندگان دستگاه های مرتبط با حوزه حمل و نقل  تشکیل شد به موضاعات ایمن سازی راه ها و تاکید برتکمیل و نصب تابلوها وعلائم جاده ای،خط کشی های محورها وآمادگی پلیس راه برای نظارت بیشتر وهمچنین آمادگی ایستگاه های راه آهن ترمینال های مسافری و فرودگاه مورد بحث و تبادل نظرقرار گرفت.

محمدرضا نقصان محمدی ضمن عرض تشکر از اعضای این کمیته گفت:هر ساله کمیته ای تحت عنوان کمیته حمل و نقل  ستاد سفر های نوروزی که زیر مجموعه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان می باشد تشکیل می شود که این کمیته وظیفه دارد در خصوص برنامه های اجرایی کلیه دستگاه های خدمات رسان  و حمل و نقلی مرتبط به سفرهای نوروزی هماهنگی خوبی داشته باشد

مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد افزود:امسال با همکاری کلیه دستگاه های عضو این کمیته در خصوص ایمن سازی کلیه محورها مواصلاتی استان با تکمیل و نصب تابلوعلائم ،خط کشی و نظارت در حریم راه ها وهماهنگی با پلیس راه برای نظارت محسوس و نامحسوس در کلیه محورهای ارتباطی اقدامات خوبی را در دستور کار قرار دادیم.

رئیس شورای حمل و نقل استان تاکید کرد:با توجه به اهمیت مکان های  ورودی که شامل ایستگاه های راه آهن،ترمینال فرودگاه و مسافربری مقرر شد به نحوه شایسته ای از مسافران نوروزی استقبال نموده و کلیه خدمات لازم به مسافران محترم فراهم گردد.

در ادامه خاطرنشان کردند:خوشبختانه امسال نسبت به سال گذشته دوربین های نظارتی و کنترل سرعت برون شهری و درون شهری از عملکرد خوبی برخوردار خواهند بود که مقرر شد در این خصوص به مسافران گرامی نیز اطلاع رسانی شود.

رئیس کمیته هماهنگی خدمات سفر استان افزود: با توجه به اعلام برنامه سازمان تاکسیرانی در تامین تاکسی مورد نیاز ایستگاه های راه آهن،فرودگاه وترمینال مسافربری تدابیر لازم از سوی آن سازمان اندیشیده شده است.

وی اظهار امیدواری کرد با توجه به برنامه ریزی هایی که دردستور کار این کمیته می باشد و هماهنگی که بین دستگاه های خدمات رسان به مسافران نوروزی صورت خواهد پذیرفت انشاءالله بتوانیم از مسافران نوروزی به خوبی استقبال کنیم و شاهد هیچگونه حادثه جاده ای در کلیه محورهای استان نباشیم.

شناسه خبر: 151
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 07 بهمن 1395
بازدیدها: 1651

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.