سه شنبه 1 اسفند 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
توسعه یزد در گرو تحول حمل و نقل
نقصان محمدی در جلسه شورای حمل و نقل استان تاکید کرد

توسعه یزد در گرو تحول حمل و نقل

مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان در جلسه شورای حمل و نقل استان، در سخنانی با اشاره به جهانی شدن یزد جایگاه حمل و نقل در توسعه استان را متفاوت دانسته و ادامه داد: توسعه استان در گرو تحول حمل و نقل استان است.

وی حمل و نقل ترکیبی، ارتباط و همدلی بیشتر اعضای شورا با هدف رسیدن به نقطه تعالی و داشتن نگاه کلان، را از اولویت های مهم این شورا عنوان کرد و افزود: شورای حمل و نقل می تواند نقطه اتصال حمل و نقل استان باشد و این جلسات باید فراتر از یک نشست باشد.

🔹نقصان محمدی، مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان یزد در این جلسه که صبح امروز در محل این  اداره برگزار شد ،ضمن تقدیر از فعالیت های مهندس صفاری، مدیرپیشین آزمایشگاه فنی مکانیک خاک استان ادامه داد: مهندس صفاری در بیش از 15 سال فعالیت در این آزمایشگاه دستاوردهای منحصر به فردی داشته است که این فعالیت ها شایسته تقدیر است.

🔹وی ادامه داد: آزمایشگاه فنی مکانیک خاک ارتباط مستقیمی با اداره راه و شهرسازی دارد که این لازمه توجه بیشتر به این نهاد است.

🔹همچنین با اشاره به جایگاه ویژه نیروی انسانی و تکنولوژی در این عرصه افزود: بروز بودن نیروی انسانی و تکنولوژی باعث بالا رفتن سرعت فعالیت های عمرانی در راه سازی می شود.

🔹وی در ادامه با تاکید بر نگاه دانش بنیان و ارتقاء سطح علمی مجموعه فنی این آزمایشگاه ، ابراز امیدواری کرد این اداره زیربنایی میتواند نقشی والاتر در پشبرد اهداف عالی راه و شهرسازی استان داشته باشد.

🔹نقصان محمدی در پایان سخنانش برای مهندس لاهوتی مدیر جدید آزمایشگاه فنی مکانیک و خاک استان آرزوی موفقیت کرد.

🔹در ادامه این نشست  مهندس صفاری، مدیر اسبق  آزمایشگاه فنی و مکانیک  خاک استان در سخنانی با اشاره به استانداردهای خاک و دستورالعمل اجرایی این اداره افزود: در بین 500 آزمایشگاه سراسر کشور کارمندان استان یزد جز نفرات اول تا سوم هستند.

🔹صفاری در ادامه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده گفت: در بخش تجهیزات با همه مشکلات بخش آزمایشگاه سیمان،و همچنین آزمایشگاه شیمی و فولاد ، تجهیزات  وبه روز شده است ، در حوزه قیرنیز  برای رعایت اصول محیط زیستی، قیر امولسیون احداث شد ،در حوزه آموزش نیز  نیروهای بین 25 تا 30 سال در دوره های  آموزشی سالیانه که در کشور انجام می شود حضور یافتند

🔹وی ادامه داد:  خوشبختانه در حال حاضر نیروهای انسانی کارآمدی داریم  و در بحث تجهیزات نیز ، وضعیت مناسب است ولی در حد مطلوب نیست.

🔹صفاری با اشاره به رضایت کلی از پروژه های انجام شده استان در سالهای گذشته اظهار کرد: نقطه کوری نداریم که آزمایشگاه نتواند خدمات ارائه دهد و با وجود نمایندگی در تمام نقاط استان پرسنل در تلاش هستند تا بهترین عملکرد را از خود ارائه دهند.

🔹وی مشکل اصلی  آزمایشگاه را وصول مطالبات عنوان کرد و ادامه داد: در صورتی که مطالبات وصول شود به طور قطع  این آزمایشگاه در کشور سرآمد خواهد بود.

🔹صفاری در پایان از همه مسئولان استان و دستگاه های اجرایی که در این سالها با وی همراه بوده اند تقدیر و تشکر کرد.

🔹در ادامه این جلسه داوودی، مدیر کل راه آهن ا عبادی، مدیرکل هواشناسی ، جعفرپیشه، نماینده شرکت ساخت و توسعه امور زیربنایی حمل و نقل کشور دراستان ، دهقان، معاون فرودگاه یزد، ذاکر، معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان نیز در سخنانی از صفاری مدیر پیشین آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک  تقدیر و برای مهندس لاهوتی مدیر جدید این اداره آرزوی موفقیت کردند.

🔹لاهوتی، مدیر جدید آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان آخرین سخنران این جلسه، نیز در سخنانی با تشکر ویژه از نقصان محمدی، رئیس شورای حمل و نقل استان به دلیل اعتماد به وی ادامه داد: بنده تلاش خواهم کرد بهترین عملکرد را در این حوزه داشته باشم.

🔹او همچنین با اشاره به برنامه های خود افزود: در آموزش پرسنل و تکنولوژی باید نگاه ویژه ای داشته باشیم که این موارد همیشه به روز باشد، و در نگاه دانش بنیان تلاش می کنیم در این راستا حرکت کنیم.
در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر   از فعالیت 15 ساله مهندس صفاری در سمت مدیر  آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان تقدیر شد

شناسه خبر: 401
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 16 مهر 1396
بازدیدها: 436

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.