یکشنبه 29 بهمن 1396

اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال

پرچم جمهوری اسلامی ایران
آزاد راه نظنز – انار ، بزرگترین پروژه راهسازی  استان یزد
دکتر نقصان محمدی:

آزاد راه نظنز – انار ، بزرگترین پروژه راهسازی استان یزد

پروژه آزادراه نطنز - انار به طول ۴۸۳ کیلومتریکی از برزگترین پروژه های راهسازی استان یزد می باشد که به  تصویب رسیده و به زودی در دو قطعه اردکان- مهریز و مهریز- انار عملیاتی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان یزد امروز با حضور مدیرکل و مدیران و کارشناسان حوزه راهسازی و شهرسازی این اداره کل و همچنین نماینده شرکت ساخت و زیربناههای کشوردراستان موارد و مسائل و موارد  فنی این پروژه مورد بررسی قرار گرفت  .
در ابتدا دکتر نقصان محمدی مدیرکل راه وشهرسازی استان با اشاره به  اهمیت به نقشی که این پروژه عظیم در استان دارد پرداخت وگفت : خوشبختانه با پیگیری هایی که اداره کل راه وشهرسازی درخصوص اجرای این پروژه داشته است، امروز با نشستی که با حضور مشاور و مجری بخش خصوصی  در یزد  داشتیم موارد فنی  این پروژه را مورد  بررسی قرار دادیم   .
رئیس شورای حمل و نقل استان در ادامه افزود : در این نشست تخصصی همه جوانب فنی این پروژه مورد ارزیابی قرار گرفت و پیشنهاد شد که با توجه به موقعیت مناطقی که در طول محور قرار دارند وامکان توپوگرافی موجود حتي المقدور این آزاد راه  به مراکز جمعیتی ،نزدیکتر باشد تا به نوعی کانون های جمعیتی  طول مسیر ازمزایای این محورنیز بهرمند شوند و درنتیجه موجبات ارتقاء سطح اقتصادی، فرهنگی و گردشگری  این مناطق نیز فراهم گردد.
وی اظهار امیدواری کرد که به زودی شاهد اجرایی شدن این پروژه عظیم راهسازی در استان خواهیم بود و با اجرای این محور مهم، جدایی از اثرات اقتصادی ، فرهنگی و گردشگری  که برای استان دارد موجبات افزایش سطح کیفی جاده ها و درنتیجه کاهش حوادث جاده ای را در برخواهد داشت

شناسه خبر: 311
نسخه چاپی:
تاریخ انتشار: 31 ارديبهشت 1396
بازدیدها: 1179

دیدگاه شما چیست؟

شما به عنوان مهمان دیدگاه ارسال می‌کنید.